Skip to content

FÁZA II. – základná doska a pokládka koľajníc.

Hotový rám som pokryl 2cm hrubým styrodurom a tým vytvoril základnú dosku budúceho koľajiska. Potom som si navrhol približný plán koľajiska a začal s pokládkou koľajničiek. Celý návrh prechádzal viacerimi úpravami, až som dosiahol konečné riešenie. Samozrejme aj na tejto ploche sa budú nachádzať prevýšenia, tunel a terénne nerovnosti. V tejto fáze som ich začal budovať, až plocha dostala hrubé kontúry.

Previous

Komentáre

  1. A hle! Vidím, že makáš aj cez horúce letné dni… už sa teším až si to všetko kuknem naživo. Veru aj mne sa už kráti čas a čoskoro začnem budovať aj ja. Veľa zdaru!

  2. dedo63: Niečo musím robiť, veď som modelár !!! Aj keď je teraz v lete času málo, vždy si chvíľku na modely najdem. Teším sa návštevu a aj na novotinky na tvojej stránke. Tiež som tam zachytil niečo nové. Ale až taká veľká mierka?!

  3. Ahoj Norbi,
    tak dúfam že domáce aj záhradné práce už skončili a čoskoro sa dočkáme pokračovania na tvojom obrom koľajisku… Ja s tým mojím síce tiež ešte nehýbem, ale prečo by si nemohol ty – že?

  4. Samba november 14, 2012

    Ahoj Zbyňo,
    Ani si nevieš predstaviť ako by som už chcel začať modelovať, ale ešte chvíľu to bude musieť počkať. Pracovné povinnosti mi ešte nedovoľujú venovať sa môjmu Hobby. Ale už to dlho nepotrvá a čo nevidieť začnem.

Pridať komentár

Musíte byť prihlásený k odoslaniu komentára.