Skip to content

Vianočná nálada.

23 decembra 20128 komentárov Iné

Nemohol som si odpustiť a rozhodol som sa urobiť pokus so zasnežením. Vianočná nálada je cítiť s každého kúta, tak som zasnežil rušňové depo. Chcel som znázorniť len snehový poprašok, nie silné zasneženie. Počas ľahkého sneženia boli v depe práve odstavené dve 455.2 ČSD. Použil som na to hladkú múku extra špeciál 00. Poprášil som to pomocou obyčajného kuchynského sitka a po odfotení všetko dôkladne povysával. Posúdte sami ako sa mi to podarilo znázorniť.
Týmto chcem všetkým návštevníkom mojej stránky popriať Šťastné a Veselé Vianoce.

Previous

Podobné články

Komentáre

 1. igi december 23, 2012

  Super. :-). Ešte že neprišiel do toho dážď, to by bola iná galiba. Nový prírastok v podobe 555.0 si mal schovaný?

 2. Samba december 23, 2012

  Ďakujem za pochvalu, len som to skúsil a myslím, že takéto zímné náladovky z môjho koľajiska sa budú objavovať každým rokom v zime. 555.0 zatiaľ nedorazila. Zasnežilo aj cestu z BA do LC.

 3. igi december 23, 2012

  Asi si tiež urobím diorámu a každý rok pred Vianocami nad ňou zasneží. Takéto zimné fotky ja môžem. 🙂 Takže poslík sa omeškal? No to je dnes spoľahnutie na ľudí. :-/

 4. HUDI december 23, 2012

  Supér.Vianočné depo.Asi musíme spraviť aj koľajisko v zime.Mne sa tiež páči zasnežená krajiná v ktorej jazdia vlaky.

 5. Jojojo, tak si ma zasa dostal a poriadne prekvapil! Ako málo stačí a ako veľa sa dá spraviť. Keby si neprezradil, že je to obyčajná múka, hneď by som sa pýtal, kde si to zohnal? Je to veľmi, skutočne veľmi realistické. Krásne zimné obrázky!

 6. Samba december 26, 2012

  Ďakujem kamaráti, sú to povzbudivé slová, hlavne od takých zručných modelárov ako ste vy. Bol to len pokus, ale podaril sa. Vôbec som nepredpokladal, že obyčajná múka takto stvárni čerstvo napadnutý prašan.

 7. No možno nečakal, ale radosti si narobil veľa…

 8. HUDI december 27, 2012

  Samba dáš jednú výhodu.Po tvojom snehu neostane voda…..

Pridať komentár

Musíte byť prihlásený k odoslaniu komentára.