Koľajiská iných


Ako som už spominal počas mojej krátkej doby modelovania som sa zoznámil aj s inými, už skúsenejšími modelármi, ktorí mi počas modelovania radili a stale aj radia. Keďže sú modelári a vlastnia vlastné koľajiská, dovolím si z ich súhlasom Vám ukázať, ako modelujú. S niektorými sa poznám len cez internet a nikdy sme sa nevideli a s niektorými sa poznám aj osobne a navštevujeme sa. V tejto sekcii nečakajte nejaké podrobné opisy ich postupov pri stavbe, ale budú to len obrázky s ich tvorby. Samozrejme bez môjho komentáru.

6 odpovedí na “Koľajiská iných”

  1. Ahoj HUDI, Dík za opýtanie, pomaly makám na prerábke garáži. Je to dosť práce, keď to ulončím, určite pribudne aj niečo na mojej stránka. Nevzdávaj sa a motaj stromčeky. Ide ti to a tomu som rád. Len tak ďalej.

  2. Tak ako Samba.Ešte žiješ?Ja som na tej mojej marotke dosť pokročil,aj keď občas musím strážiť vnúčatá.Pri nich sa pracovať nedá.Ale aj tak ich mám rád.Zaštrkoval som obidve hlavné trate s vlečkami.V nedeľu budem pokračovať.Držím ti prsty pri tej prerabke.

  3. Ahoj HUDI. Žijem a ďakujem za opýtanie. Taraz sú modely trochu bokom, lebo pomaly, ale isto finišujem s prerábkou. Ešte raz natieť steny, položiť linoleum a hotovo. Potom už iba nasťahovanie a hurá na stavbu novej plochy koľajiska. Dúfam, že maródku, čím skôr skončíš a budeš sa môcť naplno venovať modelárčeniu a práci.

  4. Ahoj Samba.Dlho som sa ti neozval.Trocha oddychu nezaškodí.Pomalý už obaľujem stromčeky toaleťakom.Už nemám také nervy,ja keď som bol mladší.Trocha obalím a potom mam trocha prestávku a robím niečo druhe.Nech to nemám také jednotvárne.Kúpil som si výstražné svetla na železničný prejazd.Hlavnú cestu som tiež preložil.Pritlačil som ju k chodníku pri hoteli a stanici.Keď to dorobím pošlem foto.AHOJ

  5. HUDI: Som rád, že si sa ozval. Olepovanie toeleťákom potrebuje trocha trpezlivosti, ale ideš na to dobre. Keď máš toho dosť, tak rob nieči iné. To je najlepšia metóda. Ja sa teraz modelom chvíľu venovať nebudem, lebo prišla jar a mám trochu roboty v záhrade. Potom sa ale poriadne rozbehnem, lebo sa vrhnem na novú plochu. Miestnosť mám už dokončenú, ale čakám ešte na vitrínky. Tak sa drž a Dedo sa tiež po tebe zháňal.

Pridaj komentár