Ihličnany


Dosť dlho som sa pokúšal o výrobu vlastných ihličnanov, ale vždy to dopadlo tak, že som na koľajisku radšej použil kupenské ihličnaté stromčeky. Najväčší problém bol v posype. Nech som skúšal čokoľvek, nič sa mi nepáčilo. Samozrejme som hľadal stále ďalej a ďalej až som narazil na niečo, čo sa celkom hodilo. Tak som sa do toho pustil a myslím, že teraz je čas na to aby som to aj zverejnil. Postupne svoje ihličnany iste ešte vylepším, ale myslím, že po tomto pokuse už peniažky na drahé ihličnany z obchodu nabudem potrebovať.

Previous

2 odpovede na “Ihličnany”

  1. Veľmi sa mi páči popis postupu prác, lebo ak bude ktokoľvek podľa neho postupovať dopracuje sa k peknému výsledku. Chcelo by to vidieť stromček v skutočnosti, podľa obrázkov mi posyp ide skôr na tuje ako na ihličňany, ale ako hovorím chcelo by to vidieť.

  2. Práve o to mi išlo, aby môj nápad poslúžil aj iným, hlavne začínajúcim modelárom. Dlho, predlho som hľadal vhodný posyp a zatiaľ je ten mach najlepším riešením. Ale ešte budem bádať ďalej a uvidíme. Ak na niečo prídem, určite sa to tu objaví.

Pridaj komentár